Tento server vznikl z popudu Milana Papcuna, který svého času provozoval www stránky s obsahem věnovaným borelioze. Z důvodu zrušení freehostingu se "starou boreliozou" jsme se dohodli na registraci doménového jména borelioza.cz, kde právě čtete tyto řádky.

Již delší dobu nás však nutí přemýšlet o rozvoji borelioza.cz návštěvnost stráněk a rozsáhlá komunikace vás návštěvníků v diskusním fóru. Díky těmto skutečnostem jsme se rozhodli "zkulturnit" a opět postupně rozšiřovat i zvyšovat informační hodnotu tohoto webu.

Serveru borelioza.cz je provozován fyzickou osobou, nikoliv spolkem Borelioza CZ, který však zde má své místo pro propagaci, diskusi a komunitní aktivity.

Děkuji za příspěvky ve fóru, vstřícnost Vás přispěvatelů a chci všem popřát hodně zdaru v boji proti borelioze, nebo následkům, které nemoc zanechá.

S pozdravem všem za tvůrce www.borelioza.cz
Zdeněk VálekPodpora spolku (sdružení) Borelioza CZ o.s.

Pokud chcete pomoci dobré veci, budeme velice rádi, když podpoříte aktivity spolku Borelioza CZ. třeba i finančním darem, který využijeme pro splnění cílů sdružení.

Děkujeme všem dárcům za přispění ospolku Borelioza CZ.

Bankovní účet Borelioza CZ o.s.

Účet číslo:
230 005 7729 / 2010
Pro platby ze Slovenska:
230 005 7729 / 8330

Náhled na stav účtu a proběhlé transakce:
https://www.fio.cz/transparentni_ucty.itml

Staňte se fanouškem na Facebooku

Borelioza CZ na Facebooku

Také víte, jak je nemoc záludná a fandíte lidem, kteří proti ní bojují? Staňte se fanouškem a podpořte nás v boji proti této nemoci. Můžete tak pomoci i vašim přátelům, kteří o ní zatím nevědí a možná ji mají.


Podpořte i Vy server Borelioza CZ

Budeme velice rádi, pokud na své stránky umístíte hypertextový odkaz, nebo kód ikony a podpoříte tak informovanost široké veřejnosti o Lymské borelioze, příznacích, léčbě a především zkušenostech ostatních lidí.


Borelioza CZ - Komunitní a informační server

Obsah informačního serveru připravuje:

Občanské sdružení Borelioza CZ o.s.
sdruzeni.borelioza.cz

Doporučené stránky